Získané ocenenia

ShopRoku 2013

Vďaka Vašej podpore sme sa aj tento rok umiestnili na víťazných pozíciach v súťaži ShopRoku 2013. Výhercovia boli vyberaní na základe dotazníku spokojnosti, ktorý zasielame automaticky 10 dní po nákupe. Hodnotili ste kvalitu našej komunikácie, prehľadnosť našeho eshopu ako aj dobu dodania vášho tovaru.

ShopRoku2013

 

ShopRoku 2012

Súťaž ShopRoku si kladie za cieľ vyhlásiť najobľúbenejšie eshopy medzi internetovou verejnosťou a predovšetkým nájsť kvalitné obchody, predstaviť dôležitosť kvality poskytovaných služieb a spokojnosť zákazníkov.

Vďaka vašej podpore v hlasovaní sme získali 1. miesto v súťaži ShopRoku 2012 v kategórii Auto Moto. Hodnotili ste vaše skúsenosti s nákupom v našom internetovom obchode za rok 2012. Získané ocenenie je pre nás motiváciou do ďalšej práce a zlepšovania našich služieb.

Veríme, že Pneucom.sk ostane aj naďalej synonymom kvalitných služieb a produktov, aby sme 1. miesto v súťaži ShopRoku obhájili aj v budúcom roku.

ShopRoku 2012

 

ShopRoku 2012

 

Overené zákazníkmi

Obchod Pneucom.sk získal vďaka spokojnosti zákazníkov prestížny certifikát "Overené zákazníkmi" od cenového porovnávača Heureka.sk.

Overené zakazníkmi

 

Obchod odporúčaný zákazníkmi

Vďaka výborným hodnoteniam zákazníkov sme dostali certifikát "Obchod odporúčaný zákazníkmi" od cenového porovnávača Najnakup.sk:

Overené zakazníkmi

Overený obchod

Na základe dostatočného množstva pozitívnych hodnotení nášho e-shopu Pneucom.sk nám udelili ocenenie "Pricemania Overený obchod", ktoré je prestížnym označením kvality a spoľahlivosti našich služieb.

 

overený obchod