Certifikovaný predajca Michelin

Spoločnosť SEGAT a.s., ktorá prevádzkuje e-shop Pneucom.sk, získala Certifikát predajného miesta Michelin. Toto ocenenie bolo udelené našej predajni a pneuservisu koncernom MICHELIN na základe auditu vykonávaného po niekoľko rokov. Cieľom tohto auditu je naplnenie záväzku voči spoločnosti Michelin k zvyšovaniu kvality nielen pneumatík, ale aj služieb poskytovaných zákazníkom. Inšpekcie vykonáva nezávislá auditórska spoločnosť SGS.

V priebehu auditu je predajňa podrobená kontrole v rôznych oblastiach činnosti a po dosiahnutí úrovne minimálne 70%, získava Certifikát predajného miesta Michelin. Nám sa tak darí už niekoľko rokov za sebou. Neváhajte a využite služby profesionálov!

Pod výrobný koncern Michelin patria tieto značky:

Michelin BFGoodrichKormoran
KleberTigar

Certifikovaný predajca Michelin 

Čo Vám zaručuje značka kvality Certifikované predajné miesto Michelin

  • Štandardizované pracovné postupy používané na tomto predajnom mieste zodpovedajú technickým požiadavkám pre predaj pneumatík a prácu s nimi.
  • Predajné miesta spĺňajú všetky podmienky, aby Vám mohli poskytnúť osobný prístup s ohľadom na Vašu bezpečnosť a Vaše pohodlie.
  • Vybavenie a nástroje sú prispôsobené práci s pneumatikami.
  • Personál je tu pre Vás, môžete s ním konzultovať všetky Vaše pripomienky i pochybnosti.
  • Transparentnosť úkonom realizovaných na Vašom vozidle sú pre Vás transparentné a to vďaka zákazkovému listu, v ktorom sú uvedené činnosti, ktoré sa na Vašom vozidle budú vykonávať, spolu s príslušnou cenovou kalkuláciou.
  • Zariadenia sú udržiavané v optimálnych prevádzkových podmienkach.
  • Maximálnu profesionalitu personálu, ktorý sa o Vás postará s plnou starostlivosťou vďaka školiacim programom, ktoré pravidelne absolvujú práve za týmto účelom.

Pneucom.sk - Certifikované odberné miesto Michelin 2016

Michelin certifikované miesto

Pneucom.sk - Certifikované odberné miesto Michelin 2014

Naše certifikáty (kliknutím na obrázok zobrazíte plnú veľkosť):

Certifikat 2012 Certifikat 2013