1. Pneumatiky za Najlepšie Ceny
  2. Najlepšie pneumatiky roku 2012

Najlepšie pneumatiky roku 2012

Produkt Roku 2012Známy internetový porovnávač cien Heureka.sk vyhlásil výsledky súťaže ProduktRoku 2012 medziiným aj v kategóriách Pneumatiky - Letné a Pneumatiky - Zimné. Súťaž ProduktRoku zohľadňuje pri hodnotení niekoľko dôležitých parametrov - počet používateľov, ktorí o konkrétne pneumatiky prejavili záujem v internetových obchodoch, podľa počtu nákupov pneumatík samotných, ako aj podľa hodnotenia, ktoré bolo týmto pneumatikám udelené zákazníkmi. 

 

Najlepšie letné pneumatiky roku 2012

 

Víťaz kategórie Pneumatiky - Letné:

Barum Bravuris 2Barum Bravuris 2

Barum letné pneumatiky majú najlepší pomer cena/hodnota. Ak si vyberiete pneumatiky z týchto značiek, môžete si byť istý, že Vás dostanú k Vašim cieľom v bezpečí.
Letné pneumatiky Barum Bravuris 2 Vám ponúkajú dobrý pomer medzi cenou a kvalitou. Ich výkon Vám zaručí pokojnú jazdu pri rôznych podmienkach použitia vozidla.

 

 

 

Finalisti kategórie Pneumatiky - Letné:

Barum Brillantis 2Barum Brillantis 2

Barum je dobre známa značka pre osobné auto. Letná pneumatika Barum Brillantis 2 Vám ponúka dobrý pomer medzi cenou a kvalitou. Jeho výkon Vám zaručí pokojnú jazdu pri rôznych podmienkach použitia vozidla.

 

 

 

Matador MP16 Stella 2Matador MP16 Stella 2

Letná pneumatika Matador MP16 Stella 2 má dobrý pomer kvality a ceny a asymetrický profil.   

  • Lepšia bezpečnosť v zákrutách a pri zmene smeru vďaka vonkajším ramenám so širokými blokmi profilu a úzkymi drážkami.    
  • Riziko akvaplaningu je nižšie vďaka širokým pozdĺžnym drážkam a otvoreným vnútorným ramenám, ktoré umožňujú rýchly rozptyl vody.    
  • Lepšia priľnavosť na mokrej aj suchej vozovke a nižší valivý odpor.   

 

Matador MP44 ELITE 3Matador MP44 Elite 3 205/55 R16 91V

Letná pneumatika Matador MP44 ELite 3 je pneumatika s dobrým pomerom kvality a ceny a asymetrickým profilom.   

  • Stabilitu vozidla na ceste vylepšujú kompaktné ramená, ktoré zvyšujú odolnosť voči bočným silám.    
  • Stabilitu zabezpečuje tuhé obvodové rebrovanie.    
  • Riziko akvaplaningu znižujú pozdĺžne drážky a otvorené ramená, ktoré umožňujú rýchly rozptyl vody.

 

Michelin ENERGY SAVER 91HMichelin Energy Saver 195/65 R15 91H

Pneumatika Michelin Energy Saver je pneumatika novej generácie určená pre vozidlá nižšej a nižšej strednej triedy a pre jednopriestorové vozidlá. Je to najekonomickejšia pneumatika: vydrží o 25% dlhšie a spotreba pohonnjých hmôt je nižšia! Nová pneumatika MICHELIN ENERGY SAVER je pneumatika s ktorou ušetríte a ktorá je šetrná k životnému prostrediu.

 

 

Najlepšie zimné pneumatiky roku 2012

 

Víťaz kategórie Pneumatiky - Zimné:

Barum Polaris 3

Barum Polaris 3

Predchodca tejto pneumatiky BARUM POLARIS 2, sa stala osvedčeným vzorom s mnohými spokojnými zákazníkmi. Pneumatika Barum Polaris 3 ponúka mimoriadne jazdné vlastnosti na zasneženej vozovke, ale taktiež lepšiu stabilitu na mokrej vozovke a kratšiu brzdnú dráhu. Pneumatika BARUM POLARIS 3 je najpredávanejšiou pneumatikou v Českej republike.

 

 

 

 

Finalisti kategórie Pneumatiky - Zimné:

Continental ContiWinterContact TS850Continental ContiWinterContact TS850

Continental ContiWinterContact TS850 je zimná pneumatika pre osobné vozidlá. Tieto zimné pneumatiky sú určené na dlhé trate. Pri výrobe týchto pneumatík výrobcovia dali veľkú pozornosť na to, aby znížili najmä hlučnosť pneumatík a zvýšili komfort jazdy, vďaka čomu sa môžete zbaviť pocitu únavy. Tieto pneumatiky sú ideálne pre autá vyššej triedy a pre sedany.

 

 

 

 

Matador MP52 Matador MP52

Nová zimná pneumatika Matador MP52 Nordicca Basic pre automobily strednej a malej triedy, ďalšia z radu „NORDICCA“ - zimných noviniek od MATADOR-u. Smerový typ dezénu zabezpečí spolu s najnovšími technológiami pohodlie a bezpečnosť počas zimného obdobia. Vysoký dôraz sa pri vývoji kládol na záberové vlastnosti. Voči jej predchodcom MP 55 a MP 56 je dezén viac prispôsobený na jazdu na mokrej, snehom pokrytej a zľadovatelej vozovke.

 

 

Matador MP59Matador MP59

Tretia generácia zimných plášťov pre osobné automobily je riešená v asymetrickom prevedení dezénu ako výsledok hľadania optimálneho tvaru zohľadňujúceho komplexné požiadavky kladené na vysokovýkonný HIGH PERFORMANCE zimný plášť jazdiaci v podmienkach kontinentálnej Európy.

Plášť pneumatiky Matador MP59 Nordicca je vyvíjaný voči svojmu predchodcovi s ešte väčším dôrazom na bezpečnosť pri podávaní hraničných výkonov, rovnomernom výkone na rôznych druhoch povrchov, ako i zabezpečení maximálneho komfortu a pôžitku z jazdy. 

 

 

 

Michelin Alpin A4Michelin Alpin A4

Pneumatika Michelin Alpin A4 je zimná pneumatika. Určená pre rodinné vozidlá strednej triedy, jednopriestorové a malé mestské vozidlá. S touto pneumatikou máte záruku maximálnej bezpečnosti. Navzdory snehu, ľadu či dažďu má pneumatika Michelin Alpin A4 o 10% efektívnejší rozjazd a o 5% kratšiu brzdnú dráhu a vydrží o jednu zimu dlhšie.