Matador MP92 Sibir Snow SUV

Vyhľadávanie pneumatík

Matador - MP92 Sibir Snow predstavujú zimné pneumatky, ktoré sa vyznačujú moderným asymetrickým nesmerovým dezénom. Pneumatiky sú vhodné pre automobily strednej, vyššej strednej a luxusnej triedy. Automobily SUV či 4x4, ktoré majú vyššiu hmotnosť tým pádom vyššiu tendenciu zotrvávať pri brzdení v pohybe potrebujú pneumatiky, ktoré dokážu včas vaše vozidlo zastaviť.
Inside - otvorená vnútorná časť dezénu obsahuje priame odvodové drážky a viac vyváženej behúňovej zmesi vďaka čomu sa vyznačuje veľmi dobrými brzdnými vlastnosťami najmä na mokrej vozovke a zníženým efektom aquaplaningu. Outside - uzavreté rameno vonkajšej časti dezénu v kombinácii s 3D lamelami v dezénových blokoch zabezpečujú vysokú tuhosť dezénu čo sa prejavuje ako  výborná ovládateľnosť vozidla.

 Vlastnosti, ktorými sa chváli Matador - MP92 Sibir snow sú tiež silný záber,perfektná ovládateľnosť, brzdenie a  bezpečná jazde v zimnom období na akejkoľvek vozovke.Pneucom.sk vám poskytuje na výber z viacerých kvalitných zimných pneumatík vhodných pre vaše SUV.

Váš výber (0 pneumatík)
Kritériám vyhľadávania nezodpovedajú žiadne produkty.