Matador MP46 HECTORRA 2

Vyhľadávanie pneumatík

Matador MP46 HECTORRA 2 charakterizuje letnú pneumatiku, ktorá má výrazne lepšie vlastnosti v oblasti komfortu a životnosti. Vďaka asymetrickému dezénu má posilnené vlastnosti v oblasti bezpečnosti a jazdy na mokrom i suchom povrchu. Pneumatika tak dosahuje kratšie brzdné dráhy na mokrej ale taktiež aj na  suchej vozovke. Nový letný dezén sleduje najnovšie trendy v oblasti bezpečnosti a brzdenia.

Letná pneumatika Matador MP46 HECTORRA 2 bola vytvorená pre pneumatiky strednej a vyššej strednej triedy. Úzke priečne zrážky na vonkajšej časti plášťu zvyšujú bezpečnosť pri prejazde zákrutami a pri náhlej zmene smeru. Výkon a bezpečnosť na mokrom povrchu vozovky zabezpečuje vnútorná časť plášťa. Priame obvodové zrážky zas zabezpečujú rýchly odvod vody a tým pádom sa výrazne znižuje riziko potenciálneho vzniku aquaplaningu.

Vyberte si kvalitnú, spoľahlivú a vhodnú letnú pneumatiku pre vaše auto. Pneucom vám ponúka na výber z množstva letných pneumatík s rôznymi vlastnosťami. Letná pneumatika Matador MP46 HECTORRA 2 tiež obsahuje okrem množstva iných potrebných funkcií aj systém Safety Info, ktorý informuje vodiča o blížiacej sa končiacej životnosti pneumatiky. Bezpečnostný indikátor opotrebenia má zas za úlohu informovať vodiča o momentálnom stave pneumatiky a upozorniť ho na potrebu prispôsobenia štýlu jazdy jej opotrebeniu.  

Váš výber (2 pneumatiky)
Letné x
Matador x
MP46 HECTORRA 2 x
Matador MP46 HECTORRA 2 225/60 R16 98W
Zľava 53%
Cena s DPH / ks
120,00 € 56,40 €
Matador MP46 HECTORRA 2 245/40 R20 95Y
Zľava 53%
Cena s DPH / ks
220,80 € 103,78 €