Continental ContiPremiumContact 5 SUV

Vyhľadávanie pneumatík

Continental ContiPremium Contact 5 je univerzálna letná pneumatika zabezepčujúca pohodlie a bezpečnosť na cestách. Pneumatika predstavuje prémiovú pneumatiku vytvorenú pre vozidlá strednej triedy ale i limuzíny. Letná pneumatika Continental sa môže pochváliť výrazne kratšou brzdnou dráhou či už na suchom alebo mokrom či klzkom povrchu vozovky.


Túto vlastnosť zabezpečujú optimalizované 3D hrany dezénu. Pneumatika Continental ContiPremium Contact 5 bola obohatená o viaceré vylepšenia. Vyznačuje sa pohodlným handlingom, nízkym valivým odporom a bezpečnými jazdnými vlastnosťami. Táto pneumatika sľubuje maximálnu bezpečnosť a spoľahlivosť na cestách. Vďaka použitiu najnovších technológií a tiež kvalite letných pneumatík Continental ContiPremium Contact 5 si môžete dopriať komfortnú a pohodlnú jazdu za každého počasia.


Pneucom.sk vám ponúka na výber z viacerých druhov kvalitných letných pneumatík. Vybrať si vhodnú pneumatiku na letné cesty nemusí byť až také jednoduché. Pri vyberaní treba zvážiť viaceré dôležité faktory ako je brzdná dráha, životnosť a kvalita.

Váš výber (2 pneumatiky)
Letné x
Continental x
ContiPremiumContact 5 SUV x
Continental ContiPremiumContact 5 SUV 225/60 R17 99H
Zľava 57%
Cena s DPH / ks
276,00 € 118,68 €
Continental ContiPremiumContact 5 SUV 225/60 R17 99V
Zľava 57%
Cena s DPH / ks
294,00 € 126,42 €