1. Pneumatiky za Najlepšie Ceny
  2. Najlepšie pneumatiky roku 2013

Najlepšie pneumatiky roku 2013

Produkt Roku 2013Známy internetový porovnávač cien Heureka.sk vyhlásil výsledky súťaže ProduktRoku 2013 medziiným aj v kategóriách Pneumatiky - Letné a Pneumatiky - Zimné. Súťaž ProduktRoku zohľadňuje pri hodnotení niekoľko dôležitých parametrov - počet používateľov, ktorí o konkrétne pneumatiky prejavili záujem v internetových obchodoch, podľa počtu nákupov pneumatík samotných, ako aj podľa hodnotenia, ktoré bolo týmto pneumatikám udelené zákazníkmi. 

 

Najlepšie letné pneumatiky roku 2013

 

Víťaz kategórie Pneumatiky - Letné:

Barum Bravuris 2Barum Bravuris 2

Barum letné pneumatiky majú najlepší pomer cena/hodnota. Ak si vyberiete pneumatiky z týchto značiek, môžete si byť istý, že Vás dostanú k Vašim cieľom v bezpečí.
Letné pneumatiky Barum Bravuris 2 Vám ponúkajú dobrý pomer medzi cenou a kvalitou. Ich výkon Vám zaručí pokojnú jazdu pri rôznych podmienkach použitia vozidla.

 

 

 

Finalisti kategórie Pneumatiky - Letné:

continental contipremiumcontactContinental ContiPremiumContact 5

Continental je dobre známa značka pre osobné auto. Letná pneumatika Continental ContiPremiumContact 5 má mnohé zlepšenia oproti predchodcovi ContiPremiumContact 3. Jeho výkon Vám zaručí pokojnú jazdu pri rôznych podmienkach použitia vozidla.

 

 

 

Matador MP16 Stella 2Matador MP16 Stella 2

Letná pneumatika Matador MP16 Stella 2 má dobrý pomer kvality a ceny a asymetrický profil.   

  • Lepšia bezpečnosť v zákrutách a pri zmene smeru vďaka vonkajším ramenám so širokými blokmi profilu a úzkymi drážkami.    
  • Riziko akvaplaningu je nižšie vďaka širokým pozdĺžnym drážkam a otvoreným vnútorným ramenám, ktoré umožňujú rýchly rozptyl vody.    
  • Lepšia priľnavosť na mokrej aj suchej vozovke a nižší valivý odpor.   

 

Matador MP44 ELITE 3Matador MP44 Elite 3

Letná pneumatika Matador MP44 ELite 3 je pneumatika s dobrým pomerom kvality a ceny a asymetrickým profilom.   

  • Stabilitu vozidla na ceste vylepšujú kompaktné ramená, ktoré zvyšujú odolnosť voči bočným silám.    
  • Stabilitu zabezpečuje tuhé obvodové rebrovanie.    
  • Riziko akvaplaningu znižujú pozdĺžne drážky a otvorené ramená, ktoré umožňujú rýchly rozptyl vody.

 

Barum Brillantis 2Barum Brillantis 2

Barum Brillantis 2 je určená pre malé vozidlá a kompaktné automobily. Inžinieri použili prvýkrát pre pneumatiku určenú pre kompaktné vozidlá asymetrický profil, pri ktorom sú pravá aj ľavá strana pneumatiky vyrobené rozdielnym spôsobom

 

 

Najlepšie zimné pneumatiky roku 2013

 

Víťaz kategórie Pneumatiky - Zimné:

Barum Polaris 3

Barum Polaris 3

Predchodca tejto pneumatiky BARUM POLARIS 2, sa stala osvedčeným vzorom s mnohými spokojnými zákazníkmi. Pneumatika Barum Polaris 3 ponúka mimoriadne jazdné vlastnosti na zasneženej vozovke, ale taktiež lepšiu stabilitu na mokrej vozovke a kratšiu brzdnú dráhu. Pneumatika BARUM POLARIS 3 je najpredávanejšiou pneumatikou v Českej republike.

 

 

 

 

Finalisti kategórie Pneumatiky - Zimné:

Continental ContiWinterContact TS850Continental ContiWinterContact TS850

Continental ContiWinterContact TS850 je zimná pneumatika pre osobné vozidlá. Tieto zimné pneumatiky sú určené na dlhé trate. Pri výrobe týchto pneumatík výrobcovia dali veľkú pozornosť na to, aby znížili najmä hlučnosť pneumatík a zvýšili komfort jazdy, vďaka čomu sa môžete zbaviť pocitu únavy. Tieto pneumatiky sú ideálne pre autá vyššej triedy a pre sedany.

 

 

Goodyear Ultra Grip 8Goodyear ULTRA GRIP 8

Pneumatika Goodyear Ultra Grip 8 je zimná pneumatika pre osobné vozidlá. Vďaka svojej nízkej konštrukčnej hmotnosti a nízkemu valivému odporu, pneumatika Goodyear UltraGrip 8 poskytuje optimálnu spotrebu paliva a emisii CO2.

 

 

 

Matador MP59Matador MP59

Tretia generácia zimných plášťov pre osobné automobily je riešená v asymetrickom prevedení dezénu ako výsledok hľadania optimálneho tvaru zohľadňujúceho komplexné požiadavky kladené na vysokovýkonný HIGH PERFORMANCE zimný plášť jazdiaci v podmienkach kontinentálnej Európy.

Plášť pneumatiky Matador MP59 Nordicca je vyvíjaný voči svojmu predchodcovi s ešte väčším dôrazom na bezpečnosť pri podávaní hraničných výkonov, rovnomernom výkone na rôznych druhoch povrchov, ako i zabezpečení maximálneho komfortu a pôžitku z jazdy. 

 

 

Matador MP92 Sibir SnowMatador MP92 Sibir Snow

Špecialistom pre zimnú sezónu je nová generácia zimných pneumatík Matador MP92 Sibir Snow. Má moderný asymetrický - nesmerový dezén, je určená pre širokú kategóriu osobných, SUV a 4x4 vozidiel v zimnej prevádzke.