1. Pneumatiky
  2. Matador
  3. zimné MATADOR

Pneumatiky zimné Matador

Matador MP92 Sibir Snow

Matador MP92 Sibir Snow

Špecialistom pre zimnú sezónu je nová generácia zimných pneumatík Matador MP92 Sibir Snow. Má moderný asymetrický - nesmerový dezén, je určená pre širokú kategóriu osobných, SUV a 4x4 vozidiel v zimnej prevádzke. Zabezpečuje vynikajúci záber a bezpečnosť jazdy v zimných podmienkach. Sufix Snow značí, že táto pneumatika je určená do európskych podmienok zimy bez aplikácie hrotov.

Pneumatika MP 92 Sibir Snow:

  • Viac agresívny dizajn dezénu Zig-zag „Z“, viac priečnych drážok a záberových hrán. Sneh sa ľahšie zachytí v dezéne, lepšia interakcia so zasneženou vozovkou. Veľký počet záberových hrán lepší výkon v zime. Zlepšený záber na snehu a brzdné vlastnosti v zimných podmienkach.
  • Otvorená vnútorná časť dezénu - Inside, priame obvodové drážky, viac vyvážená behúňová zmes. Veľmi dobré brzdné vlastnosti na mokrej vozovke, zníženie efektu aquaplaningu.
  • Uzavreté rameno vonkajšej časti dezénu - Outside v kombinácii s 3 D lamelami v dezénových blokoch.
  • Zabezpečujú vysokú tuhosť dezénu a veľmi dobrú ovládateľnosť na mokrej vozovke i v zimných podmienkach.
  • Optimalizovaná tuhosť dezénu, 3D lamely a rozdielne veľkosti dezénových blokov zabezpečujú rovnomerné rozloženie merného tlaku v stope, zníženie opotrebenia a vyšší komfort jazdy.

Matador MP54 Sibir Snow

Matador MP54 Sibir Snow

Matador MP91 Nordicca

Matador MP91 Nordicca

Matador MPS530 Sibir Snow Van

Matador MPS530 Sibir Snow Van

Matador MP92 Sibir Snow SUV

Matador MP92 Sibir Snow SUV

Matador - MP92 Sibir Snow predstavujú zimné pneumatky, ktoré sa vyznačujú moderným asymetrickým nesmerovým dezénom. Pneumatiky sú vhodné pre automobily strednej, vyššej strednej a luxusnej triedy. Automobily SUV či 4x4, ktoré majú vyššiu hmotnosť tým pádom vyššiu tendenciu zotrvávať pri brzdení v pohybe potrebujú pneumatiky, ktoré dokážu včas vaše vozidlo zastaviť. {MORE}
Inside - otvorená vnútorná časť dezénu obsahuje priame odvodové drážky a viac vyváženej behúňovej zmesi vďaka čomu sa vyznačuje veľmi dobrými brzdnými vlastnosťami najmä na mokrej vozovke a zníženým efektom aquaplaningu. Outside - uzavreté rameno vonkajšej časti dezénu v kombinácii s 3D lamelami v dezénových blokoch zabezpečujú vysokú tuhosť dezénu čo sa prejavuje ako  výborná ovládateľnosť vozidla.

 Vlastnosti, ktorými sa chváli Matador - MP92 Sibir snow sú tiež silný záber,perfektná ovládateľnosť, brzdenie a  bezpečná jazde v zimnom období na akejkoľvek vozovke.Pneucom.sk vám poskytuje na výber z viacerých kvalitných zimných pneumatík vhodných pre vaše SUV.

Matador MP59 Nordicca Basic

Matador MP59 Nordicca Basic

Matador MPS520 Nordicca van

Matador MPS520 Nordicca van

Matador MP520 Nordicca van

Matador MP520 Nordicca van

Matador MP59 Nordicca

Matador MP59 Nordicca

Matador MP58 silika van

Matador MP58 silika van

Matador MP52 Nordicca Basic

Matador MP52 Nordicca Basic