1. Pneumatiky
  2. Matador
  3. letné Matador
  4. MP82 CONQUERRA 2

Pneumatiky letné MP82 CONQUERRA 2

Matador MP82 CONQUERRA 2

Matador MP82 CONQUERRA 2

Matador MP82 CONQUERRA 2 je letná pneumatika, ktorá bola vyvinutá pre moderné SUV vozidlá a off road vozidlá. Veľkou výhodou týchto pneumatík je okrem dôležitých vlastností aj skvelý pomer ceny a kvality. Cieľom vývojárov spoločnosti Michelin bolo zvýšiť bezpečnosť a zároveň komfort z jazdy. Spolu s optimalizovaným dezénom, ktorý výrazne znižuje valivý odpor a lepšie rozkladá tlak v kontaktnej ploche značne ušetríte spotrebu pohonných hmôt.{MORE}

 Pri výrobe bola tiež použitá nová behúňová zmes, ktorá obsahuje siliku. Pneumatiky Matador slovenskej výroby sú vhodné na použitie v horšom teréne ale i na bežnej ceste. Matador sa pri letnej pneumatike Matador MP82 CONQUERRA 2 zameral na dobrú ovládateľnosť a nižšiu hlučnosť. Vzhľad dezénu dopĺňajú zaujímavo tvarované vlnovité lamely navrhnuté pre hladké odvalovanie pneumatiky a minimalizáciu hlučnosti. 

Pneucom.sk vám ponúka na výber z viacerých druhov zimných pneumatík slovenskej značky Matador. Všetky modely pneumatiky Matador MP82 CONQUERRA 2 sú v aj vo verzii so zosilnenou konštrukciou pre náročné podmienky. 

Pneumatiky letné MP82 CONQUERRA 2 sú dostupné v rozmeroch