1. Pneumatiky
  2. Matador
  3. letné Matador
  4. MP46 HECTORRA 2

Pneumatiky letné MP46 HECTORRA 2

Matador MP46 HECTORRA 2

Matador MP46 HECTORRA 2

Matador MP46 HECTORRA 2 charakterizuje letnú pneumatiku, ktorá má výrazne lepšie vlastnosti v oblasti komfortu a životnosti. Vďaka asymetrickému dezénu má posilnené vlastnosti v oblasti bezpečnosti a jazdy na mokrom i suchom povrchu. Pneumatika tak dosahuje kratšie brzdné dráhy na mokrej ale taktiež aj na  suchej vozovke. Nový letný dezén sleduje najnovšie trendy v oblasti bezpečnosti a brzdenia. {MORE}

Letná pneumatika Matador MP46 HECTORRA 2 bola vytvorená pre pneumatiky strednej a vyššej strednej triedy. Úzke priečne zrážky na vonkajšej časti plášťu zvyšujú bezpečnosť pri prejazde zákrutami a pri náhlej zmene smeru. Výkon a bezpečnosť na mokrom povrchu vozovky zabezpečuje vnútorná časť plášťa. Priame obvodové zrážky zas zabezpečujú rýchly odvod vody a tým pádom sa výrazne znižuje riziko potenciálneho vzniku aquaplaningu.

Vyberte si kvalitnú, spoľahlivú a vhodnú letnú pneumatiku pre vaše auto. Pneucom vám ponúka na výber z množstva letných pneumatík s rôznymi vlastnosťami. Letná pneumatika Matador MP46 HECTORRA 2 tiež obsahuje okrem množstva iných potrebných funkcií aj systém Safety Info, ktorý informuje vodiča o blížiacej sa končiacej životnosti pneumatiky. Bezpečnostný indikátor opotrebenia má zas za úlohu informovať vodiča o momentálnom stave pneumatiky a upozorniť ho na potrebu prispôsobenia štýlu jazdy jej opotrebeniu.  

Pneumatiky letné MP46 HECTORRA 2 sú dostupné v rozmeroch