1. Pneumatiky
  2. Matador
  3. letné Matador
  4. MP44 ELITE 3

Pneumatiky letné MP44 ELITE 3

Matador MP44 ELITE 3

Matador MP44 ELITE 3

Matador MP44 ELITE 3 je letná pneumatika vyrobená pre automobily strednej a vyššej strednej triedy. Vďaka novému asymetrickému dezénu má v porovnaní so svojim predchodcom lepšie vlastnosti v oblasti bezpečnosti, ovládateľnosti, komfortu a životnosti. Pneumatika má tiež výrazne lepšiu priľnavosť na vozovke. Na letnú pneumatiku Matador MP44 ELITE 3 sa môžete spoľahnúť pri jazde na suchom ale i na mokrom povrchu.{MORE}


Vďaka týmto vlastnostiam si tak môžete užívať bezpečnú jazdu pri každom počasí a na každom povrchu. Pneumatika Matador MP44 ELITE 3 sa tiež chváli vysokým kilometrovým výkonom a nízkou spotrebou paliva, ktorá je zabezpečená nižším valivým odporom. Pneumatika získala nový inovatívny dizajn s 3D drážkami a vďaka špeciálnej technológii je výrazne tichšia ako jej predchodcovia.


Vyberte si z ponuky letných pneumatík na stránke Pneucom.sk, ktorá vám ponúka spoľahlivé a dostupné pneumatiky. Výber pneumatík nie je jednoduchý a preto treba brať do úvahy viacero dôležitých faktorov, či už spotrebu paliva, životnosť alebo dobrú ovládateľnosť.

Pneumatiky letné MP44 ELITE 3 sú dostupné v rozmeroch