1. Pneumatiky
  2. Matador
  3. letné Matador
  4. MP16 STELLA 2

Pneumatiky letné MP16 STELLA 2

Matador MP16 STELLA 2

Matador MP16 STELLA 2

Matador MP16 STELLA 2 je letná pneumatika, ktorá patrí medzi pneumatiky určené pre vozidlá nižších a stredných tried. Pneumatika má asymetrický plášť a tiež celý rad inovatívnych funkcií. Tieto funkcie zabezpečujú zvýšenú bezpečnosť a zážitok z jazdy.Pneumatika má dobré brzdné vlastnosti, či už na mokrom alebo suchom povrchu vozovky. Inžinieri spoločnosti Matador sa snažia neustále o inováciu a zlepšovanie kvality svojich dezénov.{MORE}


Plášť letnej pneumatiky Pneumatiky Matador MP 16 Stella 2 je rozdelený na dve časti - vnútornú a vonkajšiu. Vonkajšia časť obsahuje široké bloky a úzke drážky. Ich úlohou je zvyšovať styčnú plochu pri jazde v zatáčkach a tiež pri náhlom smere jazdy. Vnútorná časť plášťu je zložená z menších lamiel, avšak s väčšími drážkami. Tieto drážky majú za úlohu rovnomerne odvádzať vodu z povrchu vozovky a znížiť tak riziko vzniku aquaplaningu.


Pneucom.sk vám poskytuje na výber viacero druhov spoľahlivých letných pneumatík rôznych vlastností, veľkostí a konštrukcie. Vybrať si vhodné pneumatiky nie je vôbec jednoduché. Pri výbere však určite zohľadňujte to, či má pneumatika presne tie vlastnosti, ktoré potrebujete na to, aby bola vaša jazda čo najbezpečnejšia. Letná pneumatika Matador MP16 STELLA 2 sa vyznačuje systémom s názvom Safety Info, ktorý informuje vodiča o súčasnom stave jeho pneumatík. Vďaka tomu môže tak jednoducho prispôsobiť štýl jazdy stavu pneumatík.

Pneumatiky letné MP16 STELLA 2 sú dostupné v rozmeroch