1. Pneumatiky
  2. Matador
  3. letné Matador

Pneumatiky letné Matador

Matador MP72 IZZARDA A/T 2

Matador MP72 IZZARDA A/T 2

Matador MP47 HECTORRA 3

Matador MP47 HECTORRA 3

Matador MP 47 Hectorra 3 je nová generácia vysokorýchlostných letných osobných pneumatík so širokou rozmerovou ponuoua na obutie na 14“ až 20“ diskových kolies. Pneumatiky Matador MP 47 Hectorra 3 sú určené špeciálne pre obutie vyššej a luxusnej triedy osobných automobilov. {MORE}


Spojenie najnovších technológií a moderného asymetrického-nesmerového dizajnu dezénu MP 47 Hectorra 3 zabezpečuje vysokú ovládateľnosť a bezpečné brzdenie na suchom a mokrom povrchu vozovky, zlepšený je taktiež kilometrový výkon a komfort jazdy.


MP47 Hectorra 3 bude dostupná v širokej ponuke 50 rozmerov, v rýchlostných kategóriách „H“ – do 210 km/h, „V“ – do 240 km/h, „Y“ – do 300 km/h, v šírkach profilov od 185 mm až do 265 mm, určená je na obutie 14“ až 20“ diskových kolies.


Pneumatika Matador MP47 Hectorra 3 je opatrená „Letným TWI“ – čo je Letný indikátor opotrebenia dezénu, je umiestnený na viacerých miestach po obvode v drážke dezénu, jeho výška je 3 mm a indikuje že keď letná pneumatika dosiahne túto hranicu je potrebné prezuť ju za novú letnú pneumatiku, tak aby bola zachovaná bezpečnosť jazdy.

Matador MP82 CONQUERRA 2

Matador MP82 CONQUERRA 2

Matador MP82 CONQUERRA 2 je letná pneumatika, ktorá bola vyvinutá pre moderné SUV vozidlá a off road vozidlá. Veľkou výhodou týchto pneumatík je okrem dôležitých vlastností aj skvelý pomer ceny a kvality. Cieľom vývojárov spoločnosti Michelin bolo zvýšiť bezpečnosť a zároveň komfort z jazdy. Spolu s optimalizovaným dezénom, ktorý výrazne znižuje valivý odpor a lepšie rozkladá tlak v kontaktnej ploche značne ušetríte spotrebu pohonných hmôt.{MORE}

 Pri výrobe bola tiež použitá nová behúňová zmes, ktorá obsahuje siliku. Pneumatiky Matador slovenskej výroby sú vhodné na použitie v horšom teréne ale i na bežnej ceste. Matador sa pri letnej pneumatike Matador MP82 CONQUERRA 2 zameral na dobrú ovládateľnosť a nižšiu hlučnosť. Vzhľad dezénu dopĺňajú zaujímavo tvarované vlnovité lamely navrhnuté pre hladké odvalovanie pneumatiky a minimalizáciu hlučnosti. 

Pneucom.sk vám ponúka na výber z viacerých druhov zimných pneumatík slovenskej značky Matador. Všetky modely pneumatiky Matador MP82 CONQUERRA 2 sú v aj vo verzii so zosilnenou konštrukciou pre náročné podmienky. 

Matador MP71 IZZARDA

Matador MP71 IZZARDA

Matador MP81 CONQUERRA

Matador MP81 CONQUERRA

Matador MP85 Hectorra 4X4

Matador MP85 Hectorra 4X4

Matador MPS320 MAXILLA

Matador MPS320 MAXILLA

Matador MPS330 Maxilla 2

Matador MPS330 Maxilla 2

Matador MPS 330 Maxilla 2 je nová generácia letných ľahkých nákladných pneumatík, určených pre letné obutie na malé úžitkové vozidlá, dodávky a ľahké nákladné vozidlá. Pneumatiky Matador MPS 330 Maxilla 2 sú obľúbené pre ich zlepšenú kapacitu nosnosti, dlhšiu životnosť, vysokú stabilitu v zákrutách a bezpečnosť jazdy.{MORE}

Robustná konštrukcia dezénu a bočnice pneumatiky MPS 330 Maxilla 2 poskytuje zlepšenú kapacitu nosnosti, dlhšiu životnosť v prevádzke a vyššiu odolnosť. Robustný dizajn dezénu Matador MPS 330 Maxilla 2 a koncept plochého nárazníka zvyšuje stabilitu jazdy v zákrutách pre bezpečnú ovládateľnosť a prepravu nákladov. Pneumatika Matador MPS 330 Maxilla 2 má tri široké odvodové drážky po abvode s blokmi opatrenými záberovými hranami a lamelami, ktoré jej napomáhajú docieliť kratšiu brzdnú dráhu na mokrom a suchom povrchu. Efektívny odvod vodyzo stopy plášťa MPS 330 Maxilla 2 poskytuje odolnosť voči akvaplaningu.

Matador MP15 STELLA VAN

Matador MP15 STELLA VAN

Matador MP46 HECTORRA 2

Matador MP46 HECTORRA 2

Matador MP46 HECTORRA 2 charakterizuje letnú pneumatiku, ktorá má výrazne lepšie vlastnosti v oblasti komfortu a životnosti. Vďaka asymetrickému dezénu má posilnené vlastnosti v oblasti bezpečnosti a jazdy na mokrom i suchom povrchu. Pneumatika tak dosahuje kratšie brzdné dráhy na mokrej ale taktiež aj na  suchej vozovke. Nový letný dezén sleduje najnovšie trendy v oblasti bezpečnosti a brzdenia. {MORE}

Letná pneumatika Matador MP46 HECTORRA 2 bola vytvorená pre pneumatiky strednej a vyššej strednej triedy. Úzke priečne zrážky na vonkajšej časti plášťu zvyšujú bezpečnosť pri prejazde zákrutami a pri náhlej zmene smeru. Výkon a bezpečnosť na mokrom povrchu vozovky zabezpečuje vnútorná časť plášťa. Priame obvodové zrážky zas zabezpečujú rýchly odvod vody a tým pádom sa výrazne znižuje riziko potenciálneho vzniku aquaplaningu.

Vyberte si kvalitnú, spoľahlivú a vhodnú letnú pneumatiku pre vaše auto. Pneucom vám ponúka na výber z množstva letných pneumatík s rôznymi vlastnosťami. Letná pneumatika Matador MP46 HECTORRA 2 tiež obsahuje okrem množstva iných potrebných funkcií aj systém Safety Info, ktorý informuje vodiča o blížiacej sa končiacej životnosti pneumatiky. Bezpečnostný indikátor opotrebenia má zas za úlohu informovať vodiča o momentálnom stave pneumatiky a upozorniť ho na potrebu prispôsobenia štýlu jazdy jej opotrebeniu.  

Matador MP44 ELITE 3

Matador MP44 ELITE 3

Matador MP44 ELITE 3 je letná pneumatika vyrobená pre automobily strednej a vyššej strednej triedy. Vďaka novému asymetrickému dezénu má v porovnaní so svojim predchodcom lepšie vlastnosti v oblasti bezpečnosti, ovládateľnosti, komfortu a životnosti. Pneumatika má tiež výrazne lepšiu priľnavosť na vozovke. Na letnú pneumatiku Matador MP44 ELITE 3 sa môžete spoľahnúť pri jazde na suchom ale i na mokrom povrchu.{MORE}


Vďaka týmto vlastnostiam si tak môžete užívať bezpečnú jazdu pri každom počasí a na každom povrchu. Pneumatika Matador MP44 ELITE 3 sa tiež chváli vysokým kilometrovým výkonom a nízkou spotrebou paliva, ktorá je zabezpečená nižším valivým odporom. Pneumatika získala nový inovatívny dizajn s 3D drážkami a vďaka špeciálnej technológii je výrazne tichšia ako jej predchodcovia.


Vyberte si z ponuky letných pneumatík na stránke Pneucom.sk, ktorá vám ponúka spoľahlivé a dostupné pneumatiky. Výber pneumatík nie je jednoduchý a preto treba brať do úvahy viacero dôležitých faktorov, či už spotrebu paliva, životnosť alebo dobrú ovládateľnosť.

Matador MP16 STELLA 2

Matador MP16 STELLA 2

Matador MP16 STELLA 2 je letná pneumatika, ktorá patrí medzi pneumatiky určené pre vozidlá nižších a stredných tried. Pneumatika má asymetrický plášť a tiež celý rad inovatívnych funkcií. Tieto funkcie zabezpečujú zvýšenú bezpečnosť a zážitok z jazdy.Pneumatika má dobré brzdné vlastnosti, či už na mokrom alebo suchom povrchu vozovky. Inžinieri spoločnosti Matador sa snažia neustále o inováciu a zlepšovanie kvality svojich dezénov.{MORE}


Plášť letnej pneumatiky Pneumatiky Matador MP 16 Stella 2 je rozdelený na dve časti - vnútornú a vonkajšiu. Vonkajšia časť obsahuje široké bloky a úzke drážky. Ich úlohou je zvyšovať styčnú plochu pri jazde v zatáčkach a tiež pri náhlom smere jazdy. Vnútorná časť plášťu je zložená z menších lamiel, avšak s väčšími drážkami. Tieto drážky majú za úlohu rovnomerne odvádzať vodu z povrchu vozovky a znížiť tak riziko vzniku aquaplaningu.


Pneucom.sk vám poskytuje na výber viacero druhov spoľahlivých letných pneumatík rôznych vlastností, veľkostí a konštrukcie. Vybrať si vhodné pneumatiky nie je vôbec jednoduché. Pri výbere však určite zohľadňujte to, či má pneumatika presne tie vlastnosti, ktoré potrebujete na to, aby bola vaša jazda čo najbezpečnejšia. Letná pneumatika Matador MP16 STELLA 2 sa vyznačuje systémom s názvom Safety Info, ktorý informuje vodiča o súčasnom stave jeho pneumatík. Vďaka tomu môže tak jednoducho prispôsobiť štýl jazdy stavu pneumatík.