1. Pneumatiky
  2. Kormoran
  3. letné Kormoran

Pneumatiky letné Kormoran

Kormoran ULTRA HIGH PERFORMANCE

Kormoran ULTRA HIGH PERFORMANCE

Novinka pre letnú sezónu 2017. Dostupnosť  a bližšie informácie jednotlivých položiek na otázku. Približná dostupnosť priebežne od 04-05/2017.

Kormoran ROAD PERFORMANCE

Kormoran ROAD PERFORMANCE

Novinka pre letnú sezónu 2017. Dostupnosť  a bližšie informácie jednotlivých položiek na otázku. Približná dostupnosť priebežne od 04-05/2017.

Kormoran IMPULSER B

Kormoran IMPULSER B

Pneumatika Kormoran Impulser B je letná pneumatika nižšej triedy. Výborný pomer kvalita cena. Dobré jazdné vlastnosti za každých podmienok. Letná pneumatika so symetrickým dezénom. Vďaka vyváženej zmesi behúňa poskytuje optimálnu priľnavosť za všetkých podmienok. Tvar dezénu zlepšuje odvod vody a tým znižuje riziko vzniku aquaplaningu. Spadá pod koncern Michelin.

Kormoran RUNPRO B

Kormoran RUNPRO B

Pneumatika Kormoran Runpro B je letná pneumatika nižšej triedy. Výborný pomer kvalita cena. Dobré jazdné vlastnosti za každých podmienok. Pneumatika Kormoran Runpro B je určená pre komfortnú jazdu. 

Kormoran VANPRO

Kormoran VANPRO

Kormoran SUV SUMMER

Kormoran SUV SUMMER

Kormoran SUV SUMMER je letná pneumatika nižšej triedy určená pre vozidlá SUV a 4X4.

Kormoran SUV Summer is a summer SUV tyre which is designed specifically for 4x4-type vehicles. As an economy-priced tyre it delivers a performance-optimized quality for the price. Confident in both wet and dry conditions, it maintains its performance even in very high summer temperatures. Kormoran SUV Summer’s tread design allows for pressure to be dispersed evenly, whilst in contact with the road. This prolongs the life of the tyre. Due to the evenness of the contact, the tyre maintains sufficient handling and responsiveness even at high temperatures. Kormoran SUV Summer provides extra traction and stability as road contact in enhanced. The tyre composite is a durable rubber and this helps to reduce mechanical failure. Moreover, accidental damage from “kerbing” and scratches are minimized. Kormoran SUV Summer also has a light-weight design which promotes rolling-resistance reduction. Furthermore, this enhances fuel economy and saves the driver money over the life of the tyre.

Read more: http://www.oponeo.ie/tyre-models/kormoran-suv-summer
The content of this page is the exclusive property of Oponeo.pl S.A.

Kormoran D168

Kormoran D168

Kormoran 2000 D165

Kormoran 2000 D165

Kormoran RUNPRO B3

Kormoran RUNPRO B3

Kormoran IMPULSER B3

Kormoran IMPULSER B3

Kormoran RUNPRO B2

Kormoran RUNPRO B2

Kormoran VANPRO B2

Kormoran VANPRO B2

Kormoran Vanpro B2 na letné obutie pre ľahké nákladné a dodávkové automobily určené skôr pre prevádzku v meste. Pneumatiky Kormoran Vanpro B2 sú obľúbené pre ich dostupnú cenu, ľúbivý, agresívny dizajn vzorky, dobrú ovládateľnosť a odolnosť.{MORE}

Pneumatika Kormoran Vanpro B2 má vzorku, ktorá patrí medzi symetrické. Mohutné bloky Vanpro B2 zvyšujú tuhosť a tým zlepšujú ovládateľnosť, zosilnená bočnica pomáha odolnosti. Pri nákladných vozidlách a dodávkach je to veľmi cenné plus. Tri obvodové drážky Kormoran Vanpro B2 spolu s ďalšími lamelami a zárezmi redukujú riziko akvaplaningu a správanie za mokra ďalej zlepšuje nová generácia behúňovej zmesi.

Kormoran IMPULSER B2

Kormoran IMPULSER B2

Kormoran Impulser B2 je letná pneumatika nižšej triedy. Jedná sa o najnovšiu letnú pneumatiku od značky Kormoran. Vyznačuje sa vlastnosťou, ktorú ocení každý vodič a to, výborným pomerom kvality a ceny. Dobré jazdné vlastnosti sa pri letnje pneumatike Kormoran Impulser B2 prejavujú za každých podmienok. {MORE}

Pneumatika je obľúbená predovšetkým medzi nenáročnými vodičmi, ktorí cestujú v mestskej premávke denne do práce a z práce. Pneumatika Kormoran Impulser B2 má veľmi dobré jazdné vlastnosti na suchom aj mokrom povrchu. Kormoran Impulser B2 je obľúbená pre svoju vyššiu kilometrovú výkonnosť. Drážky dezénu pneumatiky veľmi dobre odvádzajú vodu spod stopy pneumatiky a redukujú tak riziko vzniku aquaplaningu.

Pneucom.sk vám poskytuje na výber z viacerých druhov pneumatík Kormoran a iných značiek. Nové letné pneumatiky si vyberajte podľa viacerých kritérií, zohľadnite pri tom cenu, kvalitu a vlastnosti, ktoré sú pre váš spôsob jazdy a druh automobilu dôležité. 

Kormoran GAMMA B2

Kormoran GAMMA B2

Kormoran GAMMA B2 predstavuje letnú pneumatiku, ktorá patrí medzi pneumatiky nižšej triedy. Je určená pre športovejší štýl jazdy. Veľkou výhodou Kormoran GAMMA B2 je tiež optimálny pomer kvality a ceny. Jej dobré jazdné vlastnosti sa prejavujú za každých podmienok. Oproti jej predchodcom má GAMMA B2 vylepšené brzdné vlastnosti a tiež vlastnosti súvisiace s bočným vedením.{MORE}


Špeciálny tvar dezénu Kormoran GAMMA B2 zlepšuje odvod vody vo vyšších rýchlostiach a tým pádom sa znižuje aj riziko potenciálneho vzniku aquaplaningu. I keď náklady na pneumatiky pri vozových parkoch predstavujú iba 3%, vďaka vhodne zvolenému typu pneumatík môžete výrazne znížiť náklady na palivo. Taktiež časté brzdenie, zrýchľovanie a poškodené cesty znamenajú to, že pneumatiky musia byť naozaj odolné proti opotrebovaniu a teda musia mať pevnú konštrukciu a záberové vlastnosti.


Pneucom.sk vám ponúka na výber z viacerých druhov letných pneumatík s vlastnosťami, ktoré ocení každý šofér. S letnými pneumatikami Kormoran GAMMA B2 si tak budete môcť vychutnať zážitok z bezpečnej a komfortnej jazdy.

Kormoran VANPRO B3

Kormoran VANPRO B3