1. Pneumatiky
  2. Kleber
  3. zimné Kleber

Pneumatiky zimné Kleber

Kleber KRISALP HP3 SUV

Kleber KRISALP HP3 SUV

Kleber KRISALP HP3

Kleber KRISALP HP3

Novinka spoločnosti Kleber pre zimnú sezónu 2016/2017, zimné pneumatiky Krisalp HP3 dostali označenie 3PMSF ("Three Peak Mountain Snow Flake").  Na rozdiel od označenie M+S, ktorým môže výrobca označiť pneumatiku, ktorú je možné použiť aj na zimu ("celoročné"), označenie 3PMSF môže podľa nariadení  EÚ byť udelené len takej pneumatike, ktorá spĺňa minimálne požiadavky na zimnú premávku (trakcie a brzdných vlastností).

Oproti predchodcovi Krisalp HP2, ponúka zlepšené brzdné vlastnosti a vyššiu priľnavosť na zľadovateľom povrchu.

Na mokrom povrchu je pneumatiky Krisalp HP3 považovaná za jednu z najvýkonnejších zimných pneumatík na trhu.

Kleber KRISALP HP

Kleber KRISALP HP

Pneumatika Kleber Krisalp HP je zimná pneumatika. Výkonnosť a bezpečnosť v zimnom období pre mestské limuzíny, kompaktné vozidlá, cestné vozidlá a minivany. Účinné brzdenie za každého počasia, predovšetkým však za silného dažďa. Aj pri veľkom množstve vody na vozovke hĺbka dezénu napomáha účinnému odvádzaniu vody. Smerový dezén znižuje riziko akvaplaningu, keďže umožňuje optimálne odvádzanie vody. Vynikajúca mobilita vozidla na snehu, aj pri poľadovici. Vďaka vysokej hustote lamiel a vysokému podielu zárezov sa pneumatika Krisalp HP vyznačuje početnými hranami, čo umožňuje vynikajúci záber pneumatiky. Pneumatika Krisalp HP preto poskytuje vyššiu úroveň mobility na zasneženej vozovke alebo pri poľadovici. Vďaka špecifickému profilu Krisalp HP zabezpečuje lepšie rozloženie záťaže a síl, čo umožňuje optimálnu priľnavosť pneumatiky na šmykľavej vozovke.

Kleber TRANSALP

Kleber TRANSALP

Kleber KRISALP 3

Kleber KRISALP 3

Kleber TRANSALP 2

Kleber TRANSALP 2

Kleber KRISALP HP2

Kleber KRISALP HP2

Kleber HP2 predstavujú kvalitné zimné pneumatiky, ktoré vyrába stará francúzska značka patriaca pod koncern Michelin, čo je záruka použitia pri výrobe tie najmodernejšie technológie, vysokú kvalitu a dlhú životnosť. Pneumatiky sú oproti svojmu predchodcovi tichšie, bezpečnejšie a zaručujú vyšší jazdný komfort. Kleber - Krisalp HP2  obsahujú väčší počet hrán pre lepšie brzdenie, čím získavajú lepšie celkové brzdné vlastnosti a jazdnú stabilitu na zľadovateľom povrchu.{MORE}

Najlepšie sa ich jazdné vlastnosti prejavujú na dialniciach a udržiavaných cestách. Pneumatiky sú určené najmä pre mestské sedany, ktorých zaručuje bezpečnú a kvalitnú jazdu.

Pneucom.sk vám poskytuje na výber z viacerých druhov zimných pneumatík Kleber. Pri výbere tých správnych pneumatík zvážte aké vlastnosti potrebujete, aby mala vaša pneumatika a podľa toho vyberajte. Klaďte dôraz na cenu, kvalitu a vlastnosti.