1. Pneumatiky
  2. GoodYear
  3. letné GoodYear
  4. EFFICIENTGRIP CARGO

Pneumatiky letné EFFICIENTGRIP CARGO

GoodYear EFFICIENTGRIP CARGO

GoodYear EFFICIENTGRIP CARGO

GoodYear EfficientGrip Cargo je letná pneumatika, ktorá v sebe skrýva výnimočné vlastnosti. K nim patrí okrem výbornej priľnavosti na mokrej vozovke aj kratšia brzdná dráha na mokrej vozovke skrátená až o dva metre. Kratšiu brzdnú dráhu pneumatiky EfficientGrip Cargo zabezpečuje technológia ActiveBraking.{MORE}


ActiveBraking zabezpečuje väčší kontakt pneumatiky EfficientGrip Cargo s povrchom vozovky a tým skracuje aj brzdnú dráhu a teda zvyšuje bezpečnosť jazdy s GoodYear EfficientGrip Cargo. Vylepšené brzdenie na mokrej vozovke zas zabezpečuje technológia s názvom WearControl. Výrazne nižšiu spotrebu pohonných hmôt zabezpečuje technológia FuelSaving. Vďaka tejto technológii dochádza k výrazne efektívnejšiemu využitiu paliva.


Ďalšou dôležitou vlastnosťou pneumatiky GoodYear EfficientGrip Cargo je aj nízka hlučnosť a jazdný komfort. Vyberte si z našej ponuky letných pneumatík od Pneucom.sk. Vybrať si tú správnu letnú pneumatiku nie je jednoduché. Pri výbere sa zamerajte najmä na vlastnosti, ktoré sú dôležité pre váš spôsob jazdy a pre konštrukciu vášho vozidla.

Pneumatiky letné EFFICIENTGRIP CARGO sú dostupné v rozmeroch