1. Pneumatiky
  2. GoodYear
  3. letné GoodYear

Pneumatiky letné GoodYear

GoodYear WRANGLER AT ADV

GoodYear WRANGLER AT ADV

GoodYear EAGLE F1 (ASYMM) SUV AT

GoodYear EAGLE F1 (ASYMM) SUV AT

Goodyear Eagle F1 Asymmetric SUV AT sú extrémne výkonné pneumatiky optimalizované pre luxusné vozidlá SUV. Pneumatiky Goodyear Eagle F1 Asymmetric SUV AT sú obľúbené pre ich vysoký výkon, ovládateľnosť v zatáčkach a na mokrom povrchu, odolnosti proti akvaplaningu a plynulej tichej jazde.{MORE}

Technológia aktívnej priľnavosti v zatáčkach Active CornerGrip a zdokonalená pretekárska zmes pomáhajú maximalizovať priľnavosť a záber Eagle F1 Asymmetric SUV AT, aby ste si mohli jazdu skutočne užívať. Tlak sa pri zatáčaní vo vysokej rýchlosti rovnomerne rozloží, čo maximalizuje kontakt pneumatiky Eagle F1 Asymmetric SUV AT s vozovkou práve vtedy, keď to najviac potrebujete. Dezén optimalizuje kontakt s povrchom vozovky, čo zlepšuje ovládateľnosť Goodyear Eagle F1 Asymmetric SUV AT na mokrých cestách. Asymetrický dizajn Eagle F1 Asymmetric SUV AT obsahuje otvorenú časť dezénu, ktorá odvádza vodu a predchádza akvaplaningu. Vzor dezénu Eagle F1 Asymmetric SUV AT je vytvorený tak, aby znižoval hluk a jazda bola tichšia a pohodlnejšia.

GoodYear EAGLE RS-A2

GoodYear EAGLE RS-A2

GoodYear EAGLE F1 (ASYMM) 3 SUV

GoodYear EAGLE F1 (ASYMM) 3 SUV

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 SUV sú extrémne výkonné pneumatiky prinášajúce kratšiu brzdnú dráhu, keď je to najviac potrebné. Pneumatiky Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 SUV sú obľúbené pre ich kratšiu brzdú dráhu na mokrom aj suchom povrchu a lepšej priľnavosti pre citlivé ovládanie a riadenie.{MORE}

Vďaka technológii aktívneho brzdenia sa pri brzdení zväčšuje kontaktná plocha pneumatiky Eagle F1 Asymmetric 3 SUV s vozovkou a priľnavosť. Nová zložka zlepšujúca priľnavosť, ktorá sa využíva v pneumatikách Eagle F1 Asymmetric 3 SUV, sa vyrába z lepiacej živice na zlepšenie držania na povrchu. Nová technológia zosilnenej konštrukcie prináša pevnejšiu ľahkú konštrukciu pneumatiky Eagle F1 Asymmetric 3 SUV, ktorá zlepšuje ovládanie, výkon v zatáčkach, opotrebovanie dezénu Eagle F1 Asymmetric 3 SUV a nízku spotrebu paliva.

GoodYear EAGLE F1 (ASYMM) 3 ROF

GoodYear EAGLE F1 (ASYMM) 3 ROF

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 ROF sú extrémne výkonné pneumatiky prinášajúce kratšiu brzdnú dráhu, keď je to najviac potrebné. Pneumatiky Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 ROF sú obľúbené pre ich kratšiu brzdú dráhu na mokrom aj suchom povrchu a lepšej priľnavosti pre citlivé ovládanie a riadenie.{MORE}

Vďaka technológii aktívneho brzdenia sa pri brzdení zväčšuje kontaktná plocha pneumatiky Eagle F1 Asymmetric 3 ROF s vozovkou a priľnavosť. Nová zložka zlepšujúca priľnavosť, ktorá sa využíva v pneumatikách Eagle F1 Asymmetric 3 ROF, sa vyrába z lepiacej živice na zlepšenie držania na povrchu. Nová technológia zosilnenej konštrukcie prináša pevnejšiu ľahkú konštrukciu pneumatiky Eagle F1 Asymmetric 3 ROF, ktorá zlepšuje ovládanie, výkon v zatáčkach, opotrebovanie dezénu Eagle F1 Asymmetric 3 ROF a nízku spotrebu paliva.

GoodYear EFFICIENTGRIP CARGO

GoodYear EFFICIENTGRIP CARGO

GoodYear EfficientGrip Cargo je letná pneumatika, ktorá v sebe skrýva výnimočné vlastnosti. K nim patrí okrem výbornej priľnavosti na mokrej vozovke aj kratšia brzdná dráha na mokrej vozovke skrátená až o dva metre. Kratšiu brzdnú dráhu pneumatiky EfficientGrip Cargo zabezpečuje technológia ActiveBraking.{MORE}


ActiveBraking zabezpečuje väčší kontakt pneumatiky EfficientGrip Cargo s povrchom vozovky a tým skracuje aj brzdnú dráhu a teda zvyšuje bezpečnosť jazdy s GoodYear EfficientGrip Cargo. Vylepšené brzdenie na mokrej vozovke zas zabezpečuje technológia s názvom WearControl. Výrazne nižšiu spotrebu pohonných hmôt zabezpečuje technológia FuelSaving. Vďaka tejto technológii dochádza k výrazne efektívnejšiemu využitiu paliva.


Ďalšou dôležitou vlastnosťou pneumatiky GoodYear EfficientGrip Cargo je aj nízka hlučnosť a jazdný komfort. Vyberte si z našej ponuky letných pneumatík od Pneucom.sk. Vybrať si tú správnu letnú pneumatiku nie je jednoduché. Pri výbere sa zamerajte najmä na vlastnosti, ktoré sú dôležité pre váš spôsob jazdy a pre konštrukciu vášho vozidla.

GoodYear EAGLE RS-A EMT ROF

GoodYear EAGLE RS-A EMT ROF

GoodYear EAGLE F1 (ASYMM)

GoodYear EAGLE F1 (ASYMM)

GoodYear EAGLE F1 (ASYMM) 3

GoodYear EAGLE F1 (ASYMM) 3

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 sú extrémne výkonné pneumatiky prinášajúce kratšiu brzdnú dráhu, keď je to najviac potrebné. Pneumatiky Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 sú obľúbené pre ich kratšiu brzdú dráhu na mokrom aj suchom povrchu a lepšej priľnavosti pre citlivé ovládanie a riadenie.{MORE}

Vďaka technológii aktívneho brzdenia sa pri brzdení zväčšuje kontaktná plocha pneumatiky Eagle F1 Asymmetric 3 s vozovkou a priľnavosť. Nová zložka zlepšujúca priľnavosť, ktorá sa využíva v pneumatikách Eagle F1 Asymmetric 3, sa vyrába z lepiacej živice na zlepšenie držania na povrchu. Nová technológia zosilnenej konštrukcie prináša pevnejšiu ľahkú konštrukciu pneumatiky Eagle F1 Asymmetric 3, ktorá zlepšuje ovládanie, výkon v zatáčkach, opotrebovanie dezénu Eagle F1 Asymmetric 3 a nízku spotrebu paliva.

GoodYear EAGLE F1 SUPERCAR EMT ROF

GoodYear EAGLE F1 SUPERCAR EMT ROF

GoodYear EAGLE NCT5 EMT ROF

GoodYear EAGLE NCT5 EMT ROF

GoodYear GT3

GoodYear GT3

GoodYear WRANGLER AT/R

GoodYear WRANGLER AT/R

GoodYear EAGLE F1 (ASYMM)

GoodYear EAGLE F1 (ASYMM)

Pneumatike EAGLE F1 ASYMMETRIC zaistila spoločnosť Goodyear jedinečnou technológiou aktívneho zatáčania Active Cornergrip rovnomerné rozloženie tlaku a následne efektívnejší kontakt s vozovkou, pri ktorom sú aktívne všetky zóny behúňa.

Letná pneumatika EAGLE F1 ASYMMETRIC znižuje deflekciu otvorenej časti behúňa pre maximálnu priľnavosť a odvod vody na mokrých povrchoch, napríklad pri aquaplaningu. Tuhosť behúňa pneumatiky je optimalizovaná prostredníctvom vystužovacieho plnidla a novej generácie polymérov. Pneumatika má duálne usporiadanie a posunutie blokov dezénu.

Ďalšou výhodou Pneumatiky EAGLE F1 ASYMMETRIC je znížená hlučnosť.

GoodYear EAGLE NCT5

GoodYear EAGLE NCT5

Pneumatika Goodyear Eagle NCT 5 je letná pneumatika, ktorá svojimi vlastnosťami prispieva k ochrane životného prostredia. Zmes behúňa redukuje spotrebu energie na pohon pneumatiky. Vďaka tomu usporíme až 5% pohonných hmôt. Používaná na prvú výbavu automobilov. Pneumatika Goodyear Eagle NCT5 je pneumatika, ktorá dlho vydrží a ktorá spotrebuje menej výkonu motora vášho automobilu. Nielen vďaka zníženej spotrebe paliva ušetríte veľa peňazí, ale znižovaním emisií CO2 zároveň pomáhate životnému prostrediu. Vďaka novinkám vo výrobnom procese nakoniec s pneumatikou Goodyear Eagle NCT5 ušetríte a ešte učiníte ekologicky uvedomelú voľbu. Znížená spotreba paliva, väčší kilometrový výkon, výrazné zníženie emisií CO2, mimoriadne jazdné vlastnosti na mokrej a suchej ceste a optimálny komfort vďaka minimálnej hlučnosti.

GoodYear WRANGLER AT/SA

GoodYear WRANGLER AT/SA

Pneumatika Goodyear Wrangler AT/SA je all-terrainová pneumatika v pomere 50% cesta 50% terén. Vďaka technológii SilentArmor, poskytuje istotu v teréne pri použitií dvoch vrstiev kevlaru. Pneumatika Goodyear Wrangler AT/SA má hlboké ramenné drážky a výstupky v stredovej časti behúňa, čo zlepšuje záber v teréne a vysoký počet dezénových lamiel, ktoré zlepšujú záber za mokra.

GoodYear WRANGLER RAD

GoodYear WRANGLER RAD

GoodYear EAGLE F1 GS EMT ROF

GoodYear EAGLE F1 GS EMT ROF

GoodYear EAGLE F1 (ASYMM) SUV ROF

GoodYear EAGLE F1 (ASYMM) SUV ROF

GoodYear EAGLE F1 GSD3 EMT ROF

GoodYear EAGLE F1 GSD3 EMT ROF

GoodYear WRANGLER MT/R

GoodYear WRANGLER MT/R

GoodYear WRANGLER HP

GoodYear WRANGLER HP

GoodYear EAG VENTURA

GoodYear EAG VENTURA

GoodYear WRANGLER HP(ALL WEATHER) ROF

GoodYear WRANGLER HP(ALL WEATHER) ROF

GoodYear EAGLE F1 (ASYMM) 2 SUV ROF

GoodYear EAGLE F1 (ASYMM) 2 SUV ROF

GoodYear SP SPORT 01

GoodYear SP SPORT 01

Pneumatiky Dunlop SP Sport 01 – pneumatika s mnohými prednosťami pre luxusné vozidlá a vozidlá strednej triedy. Pneumatiky Dunlop SP Sport 01 sú obľúbené pre ich znamenitý výkon v rôznych podmienkach, ovládateľnosť pri vysokej rýchlosti, vylepšenú priľnavosť na mokrom povrchu a tichú pohodlnú jazdu.{MORE}

Pneumatika SP Sport 01 spája tri kľúčové vlastnosti výkonu v jednej inovačnej pneumatike. Asymetrický dezén obsahuje tri odlišné oblasti, ktoré dodávajú ideálnu rovnováhu medzi športovou ovládateľnosťou, vysokou odolnosťou proti akvaplaningu a plynulou pohodlnou jazdou.

Zažite plynulú a stabilnú jazdu po diaľnici. Pneumatika SP Sport 01 si uchováva tvar pri vysokej rýchlosti a zaručuje tak precízne ovládanie pri zatáčaní. Asymetrický dizajn dezénu SP Sport 01 zvyšuje stabilitu na rovných cestách a v zatáčkach.

Celosiliková zmes SP Sport 01 zabezpečuje vysokú úroveň priľnavosti a brzdnej sily na mokrom i suchom povrchu. Špeciálne bloky v dezéne SP Sport 01 rýchlo odvádzajú vodu pri silnom daždi.

Užite si tichšiu jazdu vďaka dizajnu blokov SP Sport 01, ktorý odstraňuje všetky nepríjemné frekvencie. Vzor dezénu SP Sport 01 je optimalizovaný na rovnomerné opotrebovanie, zlepšuje pohodlie a predlžuje životnosť pneumatiky.

GoodYear EAGLE F1 (ASYMM) 2 SUV

GoodYear EAGLE F1 (ASYMM) 2 SUV

GoodYear EAGLE F1 (ASYMM) ROF

GoodYear EAGLE F1 (ASYMM) ROF

GoodYear EAGLE F1 (ASYMM) 2 ROF

GoodYear EAGLE F1 (ASYMM) 2 ROF

GoodYear WRANGLER AT/SA +

GoodYear WRANGLER AT/SA +

GoodYear EFFICIENTGRIP ROF

GoodYear EFFICIENTGRIP ROF

S pneumatikou Goodyear EfficientGrip ROF využívajúcou technológiu šetrenia paliva FuelSaving ušetrí vaše vozidlo benzín a zanechá po sebe menšiu uhlíkovú stopu. Vďaka kombinácii ľahkej konštrukcie so zdokonalenými materiálmi zmesi dezénu potrebuje pneumatika EfficientGrip ROF menej energie na pretáčanie. Výsledkom sú nižšie náklady na palivo a menej emisií CO2 počas každej cesty.{MORE}

Pneumatika Goodyear EfficientGrip ROF prejde pred výmenou viac kilometrov. Siliková zmes dezénu EfficientGrip ROF umožňuje dlhšiu životnosť pneumatiky, čo šetrí vaše peniaze. Vďaka jedinečnému povrchu dezénu EfficientGrip ROF a usporiadaniu lamiel, ktoré odvádzajú vodu, ponúka pneumatika EfficientGrip ROF lepší výkon na mokrom povrchu a kratšiu brzdnú dráhu ako iné pneumatiky v jej triede. Užite si pohodlné cestovanie vďaka dizajnu blokov EfficientGrip ROF, ktorý znižuje hlučnosť.

GoodYear EAGLE NCT5 A ROF

GoodYear EAGLE NCT5 A ROF

GoodYear EAGLE RS-A ROF

GoodYear EAGLE RS-A ROF

GoodYear EFFICIENTGRIP PERFORMANCE ROF

GoodYear EFFICIENTGRIP PERFORMANCE ROF

GoodYear EfficientGrip Performance je letná pneumatika, ktorá v sebe skrýva výnimočné vlastnosti. K nim patrí okrem výbornej priľnavosti na mokrej vozovke aj kratšia brzdná dráha na mokrej vozovke skrátená až o dva metre. Kratšiu brzdnú dráhu zabezpečuje technológia ActiveBraking. {MORE}

ActiveBraking zabezpečuje väčší kontakt pneumatiky s povrchom vozovky a tým skracuje aj brzdnú dráhu a teda zvyšuje bezpečnosť jazdy s GoodYear EfficientGrip Performance. Vylepšené brzdenie na mokrej vozovke zas zabezpečuje technológia s názvom WearControl. Výrazne nižšiu spotrebu pohonných hmôt zabezpečuje technológia FuelSaving. Vďaka tejto technológii dochádza k výrazne efektívnejšiemu využitiu paliva.

Ďalšou dôležitou vlastnosťou pneumatiky GoodYear EfficientGrip Performance je aj nízka hlučnosť a jazdný komfort. Vyberte si z našej ponuky letných pneumatík od Pneucom.sk. Vybrať si tú správnu letnú pneumatiku nie je jednoduché. Pri výbere sa zamerajte najmä na vlastnosti, ktoré sú dôležité pre váš spôsob jazdy a pre konštrukciu vášho vozidla.

GoodYear EAGLE F1 (ASYMM) SUV

GoodYear EAGLE F1 (ASYMM) SUV

GoodYear WRANGLER F1(WRL-2)

GoodYear WRANGLER F1(WRL-2)

GoodYear WRANGLERL AT/R

GoodYear WRANGLERL AT/R

GoodYear WRANGLERL RT/S

GoodYear WRANGLERL RT/S

GoodYear WRANGLER HP(ALL WEATHER)

GoodYear WRANGLER HP(ALL WEATHER)

GoodYear WRANGLERL MT/R

GoodYear WRANGLERL MT/R

GoodYear WRANGLERL AT/SA

GoodYear WRANGLERL AT/SA

GoodYear EAGLE F1 (ASYMM) 2

GoodYear EAGLE F1 (ASYMM) 2

GoodYear EAGLE F1 (ASYMM) 2 je letná pneumatika, ktorá patrí medzi pneumatiky značky Goodyear. Vďaka jedinečnej technológií Active Cornergrip pneumatika zabezpečuje rovnomerné rozloženie tlaku a tým pádom účinnejší kontakt pneumatiky s povrchom vozovky.{MORE}

Letná pneumatika GoodYear EAGLE F1 (ASYMM) 2 znižuje deflexiu otvorenej časti behúňa vďaka čomu má pneumatika maximálnu priľnavosť a spoľahlivo odvádza vodu. Výrazne sa tak teda znižuje riziko aquaplaningu na mokrých povrchoch. Letná pneumatika GoodYear EAGLE F1 (ASYMM) 2 je vyrobená zo zmesi, ktorá je priateľská k životnému prostrediu, za čo vďačí aj nízka úroveň PCA. Vďaka duálnemu usporiadaniu a posunutiu bloku dezénu sa tiež optimalizuje zvuková frekvencia. Pneumatika má tiež vynikajúcu brzdnú dráhu na suchom aj mokrom povrchu vozovky.

Pneumatika GoodYear EAGLE F1 (ASYMM) 2 využíva technológiu FuelSaving, vďaka ktorej sa výrazne znižuje spotreba pohonných hmôt. Pneucom vám ponúka na výber z množstva kvalitných letných pneumatík, na ktoré sa môžete spoľahnúť. Letná pneumatika GoodYear EAGLE F1 (ASYMM) 2 tiež získala výborné hodnotenia v nezávislých testoch. Bola označená známkou dobrá až veľmi dobrá. Pneucom.sk vám ponúka na výber z viacerých druhov letných pneumatík rôznych značiek.

GoodYear EFFICIENTGRIP MOE ROF FP

GoodYear EFFICIENTGRIP MOE ROF FP

GoodYear EAGLE NCT5 A

GoodYear EAGLE NCT5 A

GoodYear EFFICIENTGRIP PERFORMANCE

GoodYear EFFICIENTGRIP PERFORMANCE

GoodYear EfficientGrip Performance je letná pneumatika, ktorá v sebe skrýva výnimočné vlastnosti. K nim patrí okrem výbornej priľnavosti na mokrej vozovke aj kratšia brzdná dráha na mokrej vozovke skrátená až o dva metre. Kratšiu brzdnú dráhu zabezpečuje technológia ActiveBraking. {MORE}

ActiveBraking zabezpečuje väčší kontakt pneumatiky s povrchom vozovky a tým skracuje aj brzdnú dráhu a teda zvyšuje bezpečnosť jazdy s GoodYear EfficientGrip Performance. Vylepšené brzdenie na mokrej vozovke zas zabezpečuje technológia s názvom WearControl. Výrazne nižšiu spotrebu pohonných hmôt zabezpečuje technológia FuelSaving. Vďaka tejto technológii dochádza k výrazne efektívnejšiemu využitiu paliva.

Ďalšou dôležitou vlastnosťou pneumatiky GoodYear EfficientGrip Performance je aj nízka hlučnosť a jazdný komfort. Vyberte si z našej ponuky letných pneumatík od Pneucom.sk. Vybrať si tú správnu letnú pneumatiku nie je jednoduché. Pri výbere sa zamerajte najmä na vlastnosti, ktoré sú dôležité pre váš spôsob jazdy a pre konštrukciu vášho vozidla.

GoodYear EFFICIENTGRIP COMPACT

GoodYear EFFICIENTGRIP COMPACT

Goodyear EfficientGrip Compact je palivo šetriaca pneumatika s dlhou životnosťou, pre bezpečné riadenie v mokrých aj suchých podmienkach. Pneumatiky EfficientGrip Compact sú obľúbené pre ich dobré využitie paliva a kilometráž, kratšiu brzdnú dráhu za sucha aj za mokra, skvelej odolnosti voči aquaplaningu a ohľaduplnosti k životnému prostrediu.{MORE}

Vylepšené zloženie a konštrukcia EfficientGrip Compact zlepšuje valivý odpor, pričom optimálna distribúcia tlaku podporuje rovnomerné opotrebovanie pneumatiky. Nový dizajn dezénu EfficientGrip Compact sa vyznačuje dvojitými širokými drážkami, extra veľkými lamelami a niekoľkými ostrými hranami, ktoré pretínajú povrchovú vodu pre lepšie brzdenie v mokrých podmienkach. Okrúhlejší tvar dutiny zabraňuje hromadeniu vody v prednej časti pneumatiky Goodyear EfficientGrip Compact, a tým zabraňuje aquaplaningu. Tvrdší dizajn dezénu znižuje valivý odpor, výsledkom čoho sa redukujú emisie CO2, pričom bežné opotrebovanie predlžuje životnosť pneumatiky Goodyear EfficientGrip Compact a produkuje tak menej odpadu.

GoodYear DURAMAX

GoodYear DURAMAX

GoodYear WRANGLER AT/SA 5RB

GoodYear WRANGLER AT/SA 5RB

GoodYear WRANGLER F1 WRL-2

GoodYear WRANGLER F1 WRL-2

GoodYear EFFICIENTGRIP SUV

GoodYear EFFICIENTGRIP SUV

Goodyear EfficientGrip SUV sú palivovo účinné pneumatiky pre vozidlá SUV s kratšou brzdnou dráhou. Pneumatiky Goodyear EfficientGrip SUV sú obľúbené pre ich dizajn šetriaci palivo, kratšiu brzdnú dráhu na mokrej aj suchej vozovke, trvácnosti a zlepšenej precíznosť riadenia a ovládateľnosti.{MORE}

Technológia šetrenia paliva FuelSaving od spoločnosti Goodyear spája ľahkú konštrukciu so zdokonalenými materiálmi, ktoré znižujú valivý odpor pneumatiky Goodyear EfficientGrip SUV. Výsledkom je pneumatika, ktorá sa pohybuje účinnejšie, vďaka čomu má menší vplyv na vašu peňaženku a životné prostredie. Špeciálne trakčné živice v dezéne EfficientGrip SUV poskytujú lepšiu priľnavosť pri brzdení na mokrom povrchu. Vzor dezénu EfficientGrip SUV obsahuje trojdimenzionálne ramenné lamely, ktoré vylepšujú brzdnú priľnavosť na suchých cestách. Siliková zmes dezénu umožňuje dlhšiu životnosť pneumatiky Goodyear EfficientGrip SUV, čo šetrí vaše peniaze. Užite si riadenie a ovládateľnosť s odozvou vďaka nižšej hmotnosti pneumatiky EfficientGrip SUV a optimalizovanému dizajnu, ktorý udržuje tuhosť pneumatiky na ohyboch.

GoodYear VECTOR 4SEASON SUV

GoodYear VECTOR 4SEASON SUV

GoodYear EAGLE F1 GSD3 ROF

GoodYear EAGLE F1 GSD3 ROF

GoodYear EAGLE F1 GSD3 EMT

GoodYear EAGLE F1 GSD3 EMT

GoodYear EAGLE F1 ASYMMETRIC 2

GoodYear EAGLE F1 ASYMMETRIC 2

Pneumatiky Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 – extrémne výkonné pneumatiky prinášajúce kratšiu brzdnú dráhu, keď je to najviac potrebné Pneumatiky Eagle F1 Asymmetric 2 sú obľúbené pre ich kratšiu brzdnú dráhu na mokrom aj suchom povrchu, vysokovýkonnú ovládateľnosť a skvelú palivovú účinnosť.{MORE}

Vďaka technológii ActiveBraking, ktorá pri brzdení zvyšuje kontakt pneumatiky Eagle F1 Asymmetric 2 s vozovkou, zastavíte v dôležitých stotinách sekundy. V testovom porovnaní s hlavnými konkurentmi sa s pneumatikou Eagle F1 Asymmetric 2 dosiahla o tri metre kratšia brzdná dráha na mokrom povrchu a o dva metre kratšia brzdná dráha na suchom povrchu. Získajte zo svojho vysokovýkonného automobilu viac. Vrchná siliková zmes Eagle F1 Asymmetric 2 vylepšuje priľnavosť, čím sa dosahuje presvedčivá ovládateľnosť na mokrých aj suchých cestách. Tuhá štruktúra kostry pneumatiky Eagle F1 Asymmetric 2 zvyšuje precíznosť riadenia pri vysokej rýchlosti. Nedávno bola Eagle F1 Asymmetric 2 vybraná ako pneumatika dodávaná z výroby s novým automobilom Mercedes-Benz CLS. Technológia šetrenia paliva FuelSaving od spoločnosti Goodyear pomáha znižovať náklady na palivo a zároveň znižovať emisie CO2. Vďaka ľahkej konštrukcii vyžaduje pneumatikaEagle F1 Asymmetric 2 menej energie na pretáčanie a siliková zmes znižuje tvorbu tepla.

GoodYear EAGLE NCT5 EMT

GoodYear EAGLE NCT5 EMT

GoodYear EAGLE F1 GSD2

GoodYear EAGLE F1 GSD2

GoodYear EAGLE F1 GSD3

GoodYear EAGLE F1 GSD3

GoodYear CONVEO SPARE

GoodYear CONVEO SPARE

GoodYear EAGLE F1 ASYMMETRIC SUV

GoodYear EAGLE F1 ASYMMETRIC SUV

GoodYear WRANGLER DURATRAC

GoodYear WRANGLER DURATRAC

GoodYear EAGLE F1 GS EMT

GoodYear EAGLE F1 GS EMT

GoodYear CONV SPARE

GoodYear CONV SPARE

GoodYear GT80

GoodYear GT80

GoodYear EAGLE VENTURA

GoodYear EAGLE VENTURA

GoodYear EAGLE GA

GoodYear EAGLE GA

GoodYear ASSURANCE W/COMF

GoodYear ASSURANCE W/COMF

GoodYear VECTOR 5+

GoodYear VECTOR 5+

GoodYear EAGLE TOUR NCT-3

GoodYear EAGLE TOUR NCT-3

GoodYear EAGLE NCT5 ROF

GoodYear EAGLE NCT5 ROF

GoodYear EAGLE NCT 5 EMT

GoodYear EAGLE NCT 5 EMT

GoodYear HYDRAGRIP

GoodYear HYDRAGRIP

GoodYear EAGLE NCT 5 ROF

GoodYear EAGLE NCT 5 ROF

GoodYear EAGLE F1 GS-D2

GoodYear EAGLE F1 GS-D2

GoodYear EAGLE NCT 5 AS ROF

GoodYear EAGLE NCT 5 AS ROF

GoodYear EAGLE F1 GS-D3 EMT

GoodYear EAGLE F1 GS-D3 EMT

GoodYear EAGLE GS-A

GoodYear EAGLE GS-A

GoodYear EAGLE F1 GS-2 EMT

GoodYear EAGLE F1 GS-2 EMT

GoodYear EAGLE F1 ASYMMETRIC ROF

GoodYear EAGLE F1 ASYMMETRIC ROF

GoodYear EAGLE F1 SUPERCAR EMT

GoodYear EAGLE F1 SUPERCAR EMT

GoodYear G90

GoodYear G90

GoodYear WRANGLER RADIAL

GoodYear WRANGLER RADIAL

GoodYear WRANGLER RT/S

GoodYear WRANGLER RT/S

GoodYear WRANGLER SILENT ARM

GoodYear WRANGLER SILENT ARM

GoodYear WRANGLER AT EXTREME

GoodYear WRANGLER AT EXTREME

GoodYear EAGLE GT+4

GoodYear EAGLE GT+4

GoodYear WRANGLER F1 EMT

GoodYear WRANGLER F1 EMT

GoodYear WRANGLER F1

GoodYear WRANGLER F1

GoodYear GT-A

GoodYear GT-A

GoodYear CARGO G28

GoodYear CARGO G28

GoodYear CARGO G24

GoodYear CARGO G24

GoodYear CARGO G91

GoodYear CARGO G91

GoodYear CARGO VECTOR 2

GoodYear CARGO VECTOR 2

GoodYear CARGO MARATHON

GoodYear CARGO MARATHON

GoodYear CARGO VECTOR

GoodYear CARGO VECTOR

GoodYear GT-2

GoodYear GT-2

GoodYear GT-3

GoodYear GT-3

GoodYear OPTIGRIP

GoodYear OPTIGRIP

GoodYear EAGLE F1 SUPERCAR

GoodYear EAGLE F1 SUPERCAR

GoodYear EFFICIENTGRIP

GoodYear EFFICIENTGRIP

GoodYear EAGLE RS-A EMT

GoodYear EAGLE RS-A EMT

GoodYear EXCELLENCE ROF

GoodYear EXCELLENCE ROF

GoodYear EAGLE F1 ASYMMETRIC

GoodYear EAGLE F1 ASYMMETRIC

GoodYear EAGLE F1 GS-D3 ROF

GoodYear EAGLE F1 GS-D3 ROF

GoodYear WRANGLER AT/S

GoodYear WRANGLER AT/S

GoodYear WRANGLER AT/SA 4RIB

GoodYear WRANGLER AT/SA 4RIB

GoodYear WRANGLER AT/SA 5RIB

GoodYear WRANGLER AT/SA 5RIB

GoodYear EAGLE RS-A

GoodYear EAGLE RS-A

GoodYear EAGLE LS2

GoodYear EAGLE LS2

GoodYear WRANGLER SR/A

GoodYear WRANGLER SR/A

GoodYear VECTOR 4SEASONS SUV

GoodYear VECTOR 4SEASONS SUV

GoodYear WRANGLER HP ALL WEATHER

GoodYear WRANGLER HP ALL WEATHER

GoodYear EAGLE LS2 ROF

GoodYear EAGLE LS2 ROF

GoodYear EXCELLENCE

GoodYear EXCELLENCE

GoodYear CARGO G26

GoodYear CARGO G26

GoodYear DURAGRIP

GoodYear DURAGRIP

GoodYear VECTOR 4SEASONS

GoodYear VECTOR 4SEASONS