1. Pneumatiky
  2. Fulda
  3. letné Fulda
  4. ECOCONTROL HP

Pneumatiky letné ECOCONTROL HP

Fulda ECOCONTROL HP

Fulda ECOCONTROL HP

Pneumatiky Fulda EcoControl HP – dokonalá rovnováha výkonu, palivovej účinnosti a kilometrovej životnosti. Pneumatiky Fulda EcoControl HP sú obľúbené pre ich kratšiu brzdnú dráhu na suchu, aj na mokrom povrchu, nižšiu spotrebu paliva, vysokej kilometrovej životnosti a vyváženému výkonu.{MORE}

Pneumatika EcoControl HP pri brzdnej sile zväčšuje kontakt s vozovkou, čo pre brzdenie na suchom povrchu znamená brzdnú dráhu o tri metre kratšiu ako pneumatiky konkurencie. Brzdná dráha EcoControl HP na mokrom povrchu je kratšia vďaka celosilikovej zmesi a kontaktným hranám, ktoré sa prerezávajú cez vrstvu vody pod miestom kontaktu s vozovkou. Drážky na odvádzanie vody AquaFlow rýchlo rozptyľujú vodu pri silnom daždi. Pneumatika EcoControl HP potrebuje vďaka vysokoúčinnej konštrukcii a dizajnu dezénu EcoTread menej energie na pretáčanie. Vysokoodolná zmes EcoControl HP a zosúladené rozloženie viacnásobných lamiel zabezpečujú pomalé a rovnomerné opotrebovanie, čiže viac prejdených kilometrov za vaše peniaze.

Celoročná pneumatika EcoControl HP je ideálna pre vysokovýkonné vozidlá. V porovnaní s priemerným výkonom testovaných pneumatík konkurencie preukazuje celkovo lepšie výsledky v oblasti ovládateľnosti na mokrom povrchu, brzdných vlastností a palivovej účinnosti.

Pneumatiky letné ECOCONTROL HP sú dostupné v rozmeroch