1. Pneumatiky
  2. Dunlop
  3. letné Dunlop
  4. SP STREETRESPONSE 2

Pneumatiky letné SP STREETRESPONSE 2

Dunlop SP STREETRESPONSE 2

Dunlop SP STREETRESPONSE 2

Pneumatiky Dunlop SP StreetResponse 2 – vylepšený výkon na mokrom aj suchom povrchu pre mestské autá. Pneumatiky Dunlop SP StreetResponse 2 sú obľúbené pre ich kratšiu brzdnú dráhu na mokrom povrchu, kratšie brzdenie na suchom povrchu a lepšiemu záberu na mokrom povrchu.{MORE}

Okrúhla kontaktná plocha SP StreetResponse 2 pomáha behúňu prenikať vrstvou vody a tak zaisťuje lepší záber na mokrej vozovke. Niekoľkonásobné postranné drážky SP StreetResponse 2 pomáhajú skrátiť brzdnú vzdialenosť na mokrej aj suchej vozovke. Dvojité obvodové drážky SP StreetResponse 2 pomáhajú zlepšiť záber na mokrom povrchu.

Asymetrický dizajn dezénu SP StreetResponse 2 poskytuje lepšiu ovládateľnosť vozidla a zvýšenú odolnosť voči akvaplaningu. Súvislá stredová lamela SP StreetResponse 2 zvyšuje stabilitu a presnosť. Asymetrické zoradenie drážok dezénu SP StreetResponse 2 zlepšuje priľnavosť na suchej a mokrej vozovke. Nová generácia pneumatík od spoločnosti Dunlop sa vyznačuje plochejším profilom dezénu s dotykovou plochou medzi pneumatikou a vozovkou väčšou o 4 až 8 % v závislosti od veľkosti a typu pneumatiky. Väčšia dotyková plocha medzi pneumatikou a vozovkou poskytuje väčšiu stabilitu a lepšiu reakciu, ktorá umožňuje pneumatikám SP StreetResponse 2 reagovať rýchlo a presne.

Pneumatiky letné SP STREETRESPONSE 2 sú dostupné v rozmeroch