1. Pneumatiky
  2. Dunlop
  3. letné Dunlop
  4. SP QUATTROMAXX

Pneumatiky letné SP QUATTROMAXX

Dunlop SP QUATTROMAXX

Dunlop SP QUATTROMAXX

Dunlop SP QUATTROMAXX je letná pneumatika, ktorá bola precízne zhotovená pre športové automobily a výkonnostné vozidlá SUV. Inovácie priniesli pokrok v znamení lepšieho zážitku z jazdy vďaka viacerým inovatívnym vlastnostiam. Tie sa prejavili v lepšej precíznosti riadenia, priľnavosti či už na suchej alebo mokrej vozovke, vďaka použitiu silikovej zmesi, stabilite pri zatáčaní a dobrými brzdnými vlastnostiam.{MORE}

 Siliková zmes je tiež odolná voči opotrebeniu, čo sa prejavuje v dlhšej životnosti pneumatiky. Hlboké a široké drážky v dezéne rýchlo vypúšťajú vodu a pomáhajú zachovať optimálne ovládanie za každého počasia. Zvýšenú odolnosť voči aquaplaningu má na svedomí asymetrický tvar dezénu. Letná pneumatika  Dunlop SP QUATTROMAXX sa tiež okrem iného vyznačuje znamenitou spätnou väzbou vozovky, precíznosťou riadenia a dobrej priľnavosti na mokrých i suchých cestách.

Vďaka pneumatike Dunlop SP QUATTROMAXX si tak môžete pokojne vychutnať absolútnu radosť z jazdy. Pneucom.sk vám ponúka viacero druhov kvalitných letných pneumatík od viacerých výrobcov. Pri výbere nových letných pneumatík sa rozhodujte nie len podľa ceny ale kvality ale aj podľa vlastností danej pneumatiky.  

 

 

 

 

 

 

 

 

Pneumatiky letné SP QUATTROMAXX sú dostupné v rozmeroch