1. Pneumatiky
  2. Bridgestone
  3. letné Bridgestone
  4. Potenza Adrenalin RE002

Pneumatiky letné Potenza Adrenalin RE002

Bridgestone Potenza Adrenalin RE002

Bridgestone Potenza Adrenalin RE002

Pneumatika Bridgestone Potenza Adrenalin RE002 sa vyznačuje rýdzo športovým zameraním, vďaka čomu ponúka vášnivým vodičom ešte viac vzrušenia a športových zážitkov pri každodennej jazde. Pneumatika Bridgestone Potenza Adrenalin RE002 je obľúbená pre jej vynikajúci výkon a stabilitu vo vysokých rýchlostiach, vysokej presnosti riadenia na suchej, aj mokrej vozovke, odolnosti voči opotrebeniu a zlepšenej palivovej účinnosti vďaka nižšiemu valivému odporu.{MORE}

Pre ovládateľnosť na suchu a pre čistú radosť z jazdy je dezén Potenza Adrenalin RE002 vybavený veľkými tuhými blokmi s 3D mostíkmi medzi ramennou oblasťou a priľahlým rebrom. Pneumatika Potenza Adrenalin RE002 vďaka tomu umožňuje prejazd zákrutou, ktorý vykúzli vodičovi úsmev na tvári. Priľnavosť a športová ovládateľnosť je vylepšená dezénom Potenza Adrenalin RE002 s drážkovanou hranou a zvlneným stredovým blokom.

Pneumatika Potenza Adrenalin RE002 je vyladená pre výkon na suchu, ale zároveň vodičom poskytuje potrebnú bezpečnosť na mokrom povrchu. Bridgestone za tím účelom použil svoju novú technológiu „pulznej“ drážky a deflektora, ktorá rýchlejšie rozráža tenkú vrstvu vody pred styčnou plochou a odvádza ju preč, čím zvyšuje odolnosť voči aquaplaningu.

Pneumatika Potenza Adrenalin RE002 aj skvelo vyzerá. Jej asymetrický dezén vyzývajúci k akcii zaujme vášnivých vodičov a neprehliadnuteľné označenie na bočných stenách dodáva celkovému vzhľadu ešte športovejší charakter.

Pneumatiky letné Potenza Adrenalin RE002 sú dostupné v rozmeroch